Otwarty Dzień Dziecka

Dzień otwarty, porady dla rodziców, zabawy i poczęstunek dla dzieci – to wszystko czeka na tych, którzy w sobotę, 1 czerwca odwiedzą placówki Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO przy ul. Kochanowskiego 30 w Tarnowie. Przedszkole „Mały Książę” i Poradnia z Zespołem Wczesnego Wspomagania Rozwoju organizują dzień otwarty.

W Dzień Dziecka każdy będzie mógł zwiedzić gabinety Poradni i sale przedszkolne, poznać metody terapii, porozmawiać ze specjalistami, a także zapisać dziecko na bezpłatne zajęcia w Poradni i Przedszkolu.

Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO ma się czym pochwalić. W zasobach Poradni i Przedszkola są cztery gabinety integracji sensorycznej, podłoga interaktywna zwana magicznym dywanem, „Mówiki”, czyli protezy mowy w nowoczesnych tabletach, sala doświadczania świata z systemem nowoczesnych punktów świetlnych, tablice interaktywne z programami multimedialnymi i pakietami rewalidacji.

Przedszkole przygotowuje specjalną ofertę dla dzieci niewidomych i słabowidzących. Trwają zapisy do nowej grupy przedszkolnej dla takich uczniów, która rozpocznie działalność 1 września.

Zapraszamy 1 czerwca od 8.00 do 16.00.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH