Koncert Zaduszkowy

Już po raz dziesiąty Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO zaprasza na koncert zaduszkowy. Tym razem odbędzie się on w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, które jest współorganizatorem wydarzenia. Bilety są już w sprzedaży.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 12 listopada o godz. 17.00. W programie dwuczęściowego wydarzenia muzycznego znalazły się utwory, które pojawiły się już podczas poprzednich edycji. – Wybraliśmy przeboje ostatniego 10-lecia, ale też przygotowujemy ciekawe aranżacje utworów, których wykonawcy odeszli w ostatnim roku – zapowiadają organizatorzy.

Na scenie Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie pojawią się: Magdalena Piwowarczyk, Milena Łącka, Con Affetto, Bartek Szu & Te Fajne Dziewczyny, zespół MONK, Paweł Mazur i Piotr Kita. Na gitarze jak zawsze zagra Stanisław Migała, a na instrumentach perkusyjnych Bartek Roju Rojek. Koncert poprowadzi dziennikarz muzyczny Krzysztof Borowiec.

Z uwagi na jubileuszową edycję przygotowano mnóstwo niespodzianek muzycznych i nie tylko. Bilety w cenie 60 zł są do kupienia wyłącznie w biurowcu Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Tarnowie przy ul. Józefa Szujskiego 66 na parterze. Kasa jest czynna od poniedziałku do czwartku od 7.00 do 18.30, a w piątek od 7.00 do 16.00.

Dochód z tegorocznego koncertu zostanie przeznaczony na organizację zajęć terapeutycznych dla podopiecznych Stowarzyszenia.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH