Obudź w sobie Mikołaja

Jest nam niezmiennie miło ogłosić, że nasze Przedszkole Mały Książę w Tarnowie po raz kolejny zostało objęte akcją „Obudź w sobie Mikołaja – poczuj moc dawania”. Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii i w Polsce przygotują świąteczne prezenty dla naszych małych podopiecznych na podstawie namalowanych dziecięcych marzeń.

We wszystkich oddziałach przedszkolnych odbyły się zajęcia, w czasie których dzieci namalowały swoje marzenia. Listy zostały już odebrane, a wkrótce każde dziecko zostanie objęte indywidualnym patronatem darczyńcy. Wręczenie prezentów odbędzie się w sali teatralnej naszego Przedszkola w okresie bożonarodzeniowym.

Bardzo dziękujemy organizatorom akcji oraz wszystkim, którzy zakupią i przygotują świąteczne prezenty dla naszych przedszkolaków.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH