Dobiegł końca kolejny projekt realizowany przez Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO oraz Fundację PZU, przy współpracy Gminy Pilzno oraz Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Pilzneńskiej.

Znów pomogliśmy dzieciom

Dobiegł końca kolejny projekt realizowany przez Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO oraz Fundację PZU, przy współpracy Gminy Pilzno oraz Towarzystwa Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilzneńskiej.

Zadanie pod nazwą LEPSZE JUTRO JUŻ DZIŚ skierowane było do dzieci z niepełną sprawnością. Dla nich przygotowano szereg zajęć terapeutycznych takich jak: integracja sensoryczna, terapia zajęciowa, arte i muzykoterapia, fizjoterapia, zajęcia logopedyczne oraz zajęcia z psychologiem.

Odbył się też plener malarski, podczas którego dzieci stworzyły wspaniałe prace. Dzieci i ich rodzice wzięli udział w warsztatach pszczelarsko-mydlarskich przeprowadzonych przez „Pszczelą Kuźnię”. W trakcie warsztatów uczestniczy dowiedzieli się o życiu i pracy pszczół oraz samodzielnie wykonali świece i mydełka.

Uczestnicy projektu spędzili wspaniałe chwile wraz z rodzicami i rodzeństwem podczas zabawy karnawałowej oraz w trakcie spotkania ze Świętym Mikołajem, który obdarował dzieci prezentami.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH