Grupa Azoty naszym Partnerem Głównym

Grupa Azoty w 2022 r. będzie wspierać nasze Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Podpisana umowa to kolejne działanie Grupy Azoty, którego celem jest wsparcie Stowarzyszenia. Warto przypomnieć, że podczas III Noworocznego Koncertu Charytatywnego Grupy Azoty, dochód z koncertu przekazany został właśnie na rzecz dzieci objętych opieką Stowarzyszenia.

W 2022 r. Grupa Azoty będzie sponsorować dobroczynne wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie. Będzie to m.in. majowy koncert „Artyści dzieciom” w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie i listopadowy IX Koncert Zaduszkowy w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Koncerty dobroczynne wspomogą rozwój placówek prowadzonych przez Stowarzyszenie – przedszkole dla dzieci z niepełną sprawnością i poradnię dla najmłodszych wymagających wczesnego wspomagania rozwoju.

– Ze Stowarzyszeniem ICH LEPSZE JUTRO współpracujemy od początku jego działalności. Na przestrzeni kilku ostatnich lat, przekonaliśmy się, że projekty realizowane przez Stowarzyszenie są gwarancją tego, że pomoc trafia do osób, które potrzebują jej najbardziej. Z pełnym przekonaniem wspieramy i nadal będziemy wspierać tego rodzaju inicjatywy, potwierdzając tym samym, że to co jest ważne dla lokalnych społeczności, jest równie ważne dla Grupy Azoty – mówi Zbigniew Paprocki, Członek Zarządu, Dyrektor Generalny Grupy Azoty S.A.

– Cieszymy się, że logo Grupy Azoty będzie towarzyszyć Stowarzyszeniu przez cały rok – mówi Krzysztof Drwal, prezes Zarządu Stowarzyszenia. Dzięki współpracy z Głównym Partnerem jeszcze skuteczniej będziemy pomagać dzieciom z niepełną sprawnością, a jednocześnie zaproponujemy mieszkańcom regionu ciekawą ofertę wydarzeń kulturalnych.

Grupa Azoty to lider krajowego rynku nawozowego i jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, ma również silną pozycję na rynkach takich produktów jak melamina, poliamid, alkohole OXO, plastyfikatory czy biel tytanowa. Ważnym filarem strategii Grupy Azoty są inwestycje, a największym projektem są Polimery Police, realizowane przez spółkę celową Grupa Azoty Polyolefins. Jest to jedna z największych inwestycji w polskim i europejskim przemyśle chemicznym, która umożliwi dywersyfikację działalności biznesowej Grupy Azoty, a także pozytywnie wpłynie na pozycję Polski w segmencie tworzyw sztucznych i wzmocni niezależność energetyczno-surowcową kraju.

azoty

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH