Obudź w sobie Mikołaja

W „Małym Księciu” jest napisane, że „dobrze widzi się tylko sercem – najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. W naszym Przedszkolu „Mały Książę” w Tarnowie odbył się wielki finał akcji „Obudź w sobie Mikołaja – poczuj moc dawania”. Trzeci raz z rzędu Polacy żyjący w Wielkiej Brytanii ufundowali prezenty dla naszych uczniów – dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, z autyzmem i niepełną sprawnością.

Trudno opisać słowami zaskoczenie i niezwykłą radość każdego przedszkolaka. Prezenty okazały się niezwykle atrakcyjne, zgodne z dziecięcymi marzeniami i wysłanymi do Londynu listami, a także odpowiednio dobrane do wieku i zainteresowań każdego dziecka. Okrzyki radości, oklaski i westchnienia jeszcze długo rozbrzmiewały w przedszkolnych salach. Mikołaje spisali się na medal!

Polakom żyjącym w Wielkiej Brytanii oraz tym, którzy w Polsce zaangażowali się w przygotowanie prezentów, ich transport i rozładunek dziękujemy z całych naszych serc.

 

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH