Nowe gabinety

Nasza Poradnia wzbogaciła się o nowe gabinety: fizjoterapii, integracji sensorycznej i logopedyczno-pedagogiczny. Uroczystość odbyła się w piątą rocznicę otwarcia pierwszego gabinetu integracji sensorycznej w naszych strukturach.

W uroczystościach otwarcia nowych gabinetów wzięli udział zaproszeni goście, przyjaciele Poradni i Stowarzyszenia, wśród nich zastępca prezydenta Tarnowa Dorota Krakowska, a także nauczyciele, podopieczni i ich rodzice.

Z racji dnia Świętego Mikołaja Poradnia otrzymała prezent – program MÓWik, zwany protezą mowy z przeznaczeniem dla dzieci z autyzmem i o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Na wszystkich czekał tort i poczęstunek. Osoby zaangażowane w pomoc przy utworzeniu nowych sal terapeutycznych otrzymały specjalne podziękowania od Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO.

Z bezpłatnych zajęć w nowych gabinetach będą korzystać dzieci objęte programem wczesnego wspomagania rozwoju. Wszystkie sale są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt terapeutyczno-rehabilitacyjny, łącze Wi-fi i klimatyzatory. Na korytarzach przygotowano kąciki zabaw dziecięcych oraz przewijaki dla naszych najmłodszych podopiecznych.

 

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH