Rusza grupa wsparcia dla rodziców

Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi na pierwsze organizacyjne spotkanie Grupy Wsparcia w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie.

Jeśli szukają Państwo pomocy, nie wiedzą od czego zacząć lub gdzie załatwić potrzebne dokumenty bądź wymienić doświadczenia z innymi rodzicami, to te spotkania są właśnie dla Państwa! W miłej atmosferze będzie można uzyskać informacji od naszych specjalistów. Postaramy się poruszać tematy bliskie Państwa sercu, jak i te od dawna nurtujące. Przy kawie i herbacie dołożymy starań, by poświęcony Państwu czas był nie tylko chwilą wytchnienia, możliwością wyjścia z domu, ale również źródłem informacji potrzebnych przede wszystkim w codziennym wspieraniu rozwoju Państwa dzieci.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Poradni 3 października 2018 r. w godz. 17.00-19.00. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu 14 639 09 09 (od 8.00 do 19.00). O wszelkich informacjach związanych ze spotkaniem będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej, na stronie Poradni na Facebooku i bezpośrednio w Poradni.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH