Bezpłatne zajęcia dla dzieci

Do 12 godzin zajęć terapeutycznych miesięcznie – taką ofertę dla dzieci przygotowała Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, prowadzona przez Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i prowadzone indywidualnie!

Oferta jest skierowana do dzieci, którym wydano opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju. W zależności od wskazań, z dzieckiem w Poradni pracują: logopeda, psycholog, pedagog specjalny, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta ręki, fizjoterapeuta, terapeuta behawioralny, trener umiejętności społecznych.

Poradnia dysponuje nowoczesnym sprzętem terapeutycznym, a wszyscy pracownicy mają uprawnienia do prowadzenia tego rodzaju zajęć.

Rodziców/opiekunów prawnych serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Wystarczy skontaktować się z Poradnią w dni robocze od 10.00 do 18.00 pod numerem 14 639 09 09. Można to uczynić również osobiście – Poradnia mieści się przy ul. Jana Kochanowskiego 30, w tym samym budynku co Miejska Przychodnia Lekarska nr 6 w Tarnowie.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH