Nextbike Polska S.A. dla nas

Nextbike Polska S.A. nawiązał współpracę z naszym Stowarzyszeniem. Specjalnie dla dzieci z Przedszkola „Mały Książę” przygotowano wielką niespodziankę. Wspólnie z pracownikami Nextbike Polska i opiekunami dzieci odbyły niezwykłą wycieczkę po Tarnowie na rowerach familijnych.

Pomiędzy przednimi kołami roweru (rower familijny ma trzy koła) umieszczono specjalną skrzynię, w niej ławeczki i pasy bezpieczeństwa. Każdy rower może przewieźć nawet czwórkę dzieci. Familijne rowery Nextbike to pierwsze takie rozwiązanie na świecie. Korzystają z nich już użytkownicy publicznych wypożyczalni rowerów m.in. w Opolu, Stalowej Woli i Łodzi. Dzieci otrzymały też na własność kaski i odblaski.

Na zakończenie wyprawy Jakub Giza z Nextbike Polska S.A. przekazał Stowarzyszeniu czek na 5000 zł z przeznaczeniem na doposażenie Gabinetu Integracji Sensorycznej – Sali Doświadczania Świata w naszym Centrum Integracji Sensorycznej w Tarnowie. Tam, pod okiem doświadczonych terapeutów,  świat poznawać będą podopieczni Stowarzyszenia. Sala doświadczania świata odpowie na ich konkretne potrzeby.

Dziękujemy!

 

 

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH